Wyniki, Tabela

Tabela Ligi Okręgowej



1 Sorento Zadębie Skierniewice 20 42 46-24
2 Korona Wejsce 19 35 53-30
3 Orzeł Nieborów 19 35 41-24
4 Mazovia Rawa Mazowiecka 19 34 48-20
5 Astra Zduny 19 34 36-29
6 Pelikan II Łowicz 18 34 39-25
7 Widok Skierniewice 19 30 36-23
8 Jutrzenka Drzewce 19 29 33-39
9 Juvenia Wysokienice 19 28 34-34
10 Czarni Bednary 18 25 31-27
11 Laktoza Łyszkowice 19 18 28-42
12 Olimpia Chąśno 19 18 40-48
13 Vagat Domaniewice 19 17 25-60
14 Olypmic Słupia 20 3 14-82





















Wyniki, terminarz:


Kolejka 20 - 7-8 maja

 Olimpia Chąśno  5-1  Mazovia Rawa Mazowiecka  
 Jutrzenka Drzewce  0-1  Juvenia Wysokienice  
 Widok Skierniewice  5-0  Olympic Słupia  
 Vagat Domaniewice  0-0  Pelikan II Łowicz  
 Orzeł Nieborów  0-2  Sorento Zadębie Skierniewice  
 Czarni Bednary  -  Astra Zduny  
 Korona Wejsce  -  Laktoza Łyszkowice


Kolejka 19 - 3 maja

Laktoza Łyszkowice  1-3 Olimpia Chąśno  
Astra Zduny  3-4 Korona Wejsce  
Sorento Zadębie Skierniewice  2-1 Czarni Bednary  
Pelikan II Łowicz  2-0 Orzeł Nieborów  
Olympic Słupia  1-4 Vagat Domaniewice  
Juvenia Wysokienice  3-1 Widok Skierniewice  
Mazovia Rawa Mazowiecka  2-0 Jutrzenka Drzewce


Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Olimpia Chąśno  3-3 Jutrzenka Drzewce  
Widok Skierniewice  0-3 Mazovia Rawa Mazowiecka  
Vagat Domaniewice  2-0 Juvenia Wysokienice  
Orzeł Nieborów  6-1 Olympic Słupia  
Czarni Bednary - Pelikan II Łowicz  
Korona Wejsce  1-0 Sorento Zadębie Skierniewice  
Laktoza Łyszkowice  1-2 Astra Zduny


Kolejka 17

Astra Zduny  3-1 Olimpia Chąśno                                      16 kwietnia, 15:00
Sorento Zadębie Skierniewice  3-0 Laktoza Łyszkowice       17 kwietnia, 15:00
Pelikan II Łowicz  1-0 Korona Wejsce                                17 kwietnia, 15:00
Olympic Słupia  0-7 Czarni Bednary                                   17 kwietnia, 11:00
Juvenia Wysokienice  1-1 Orzeł Nieborów                         17 kwietnia, 15:00
Mazovia Rawa Mazowiecka  7-0 Vagat Domaniewice      16 kwietnia, 15:00
Jutrzenka Drzewce  1-5 Widok Skierniewice                        17 kwietnia, 12:00


Kolejka 16

Olimpia Chąśno  0-1 Widok Skierniewice          9 kwietnia, 15:00
Vagat Domaniewice  0-2 Jutrzenka Drzewce    10 kwietnia, 11:00
Orzeł Nieborów  2-0 Mazovia Rawa Mazowiecka     10 kwietnia, 15:00
Czarni Bednary  3-2 Juvenia Wysokienice  10 kwietnia, 12:00
Korona Wejsce  3-0 Olympic Słupia  
Laktoza Łyszkowice  0-2 Pelikan II Łowicz         9 kwietnia, 15:00
Astra Zduny  0-2 Sorento Zadębie Skierniewice     9 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 

Sorento Zadębie Skierniewice 2-0 Olimpia Chąśno          2 kwietnia, 18:00
Pelikan II Łowicz 0-1 Astra Zduny                                  3 kwietnia, 15:00
Olympic Słupia 0-3 Laktoza Łyszkowice                         2 kwietnia, 15:00
Juvenia Wysokienice 2-3 Korona Wejsce                        3 kwietnia, 15:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 3-0 Czarni Bednary            2 kwietnia, 15:00
Jutrzenka Drzewce 0-1 Orzeł Nieborów                         3 kwietnia, 12:00
Widok Skierniewice 1-2 Vagat Domaniewice                  2 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 

Olympic Słupia 0-2 Astra Zduny                                        27 marca, 11:00
Olimpia Chąśno 6-0 Vagat Domaniewice                           27 marca, 15:00
Orzeł Nieborów 0-1 Widok Skierniewice                          27 marca, 15:00
Czarni Bednary 0-1 Jutrzenka Drzewce                             26 marca, 15:00
Korona Wejsce 3-1 Mazovia Rawa Mazowiecka              26 marca, 15:00
Laktoza Łyszkowice 1-2 Juvenia Wysokienice                   27 marca, 12:00
Sorento Zadębie Skierniewice 1-0 Pelikan II Łowicz    27 marca, 11:00

Jesienne spotkania:

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Pelikan II Łowicz 2-1 Olimpia Chąśno                             14 listopada, 14:00
Sorento Zadębie Skierniewice 9-0 Olympic Słupia            14 listopada, 14:00
Astra Zduny 1-2 Juvenia Wysokienice                              13 listopada, 14:00
Laktoza Łyszkowice 0-5 Mazovia Rawa Mazowiecka     13 listopada, 14:00
Korona Wejsce 10-1 Jutrzenka Drzewce                         14 listopada, 11:00
Czarni Bednary 3-2 Widok Skierniewice                         13 listopada, 14:00
Orzeł Nieborów 3-0 Vagat Domaniewice                        14 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Olimpia Chąśno 4-4 Orzeł Nieborów                               6 listopada, 14:00
Vagat Domaniewice 0-2 Czarni Bednary                          7 listopada, 11:00
Widok Skierniewice 1-1 Korona Wejsce                         6 listopada, 14:00
Jutrzenka Drzewce 2-4 Laktoza Łyszkowice                    6 listopada, 14:00 
Mazovia Rawa Mazowiecka 4-1 Astra Zduny                   6 listopada, 14:00
Juvenia Wysokienice 0-2 Sorento Zadębie Skierniewice   7 listopada, 14:00
Olympic Słupia 0-4 Pelikan II Łowicz                               6 listopada, 14:00


Kolejka 11 - 30-31 października

Olympic Słupia 0-4 Olimpia Chąśno                            30 października, 14:00
Pelikan II Łowicz 6-2 Juvenia Wysokienice                  31 października, 14:00
Sorento Zadębie 3-1 Mazovia Rawa Mazowiecka 30 października, 14:00
Astra Zduny 1-3 Jutrzenka Drzewce                            30 października, 14:00
Laktoza Łyszkowice 0-5 Widok Skierniewice              30 października, 14:00
Korona Wejsce 4-0 Vagat Domaniewice                     31 października, 14:00
Czarni Bednary 1-1 Orzeł Nieborów                            31 października, 14:00


Kolejka 10 - 23-24 października

Olimpia Chąśno 3-4 Czarni Bednary                         23 października, 14:00
w Niedźwiadzie
Orzeł Nieborów 0-2 Korona Wejsce                         24 października, 14:00
Vagat Domaniewice 1-0 Laktoza Łyszkowice            24 października, 11:00
Widok Skierniewice 0-3 Astra Zduny                         23 października, 14:00
Jutrzenka Drzewce 4-1 Sorento Zadębie                     24 października, 12:00
Mazovia Rawa Mazowiecka 4-1 Pelikan II Łowicz   23 października, 14:00
Juvenia Wysokienice 2-2 Olympic Słupia                   24 października, 14:00

Kolejka 9 - 16-17 października

Juvenia Wysokienice 3-5 Olimpia Chąśno                   17 października, 15:00
Olympic Słupia 0-4 Mazovia Rawa Mazowiecka         16 października, 15:00
Pelikan II Łowicz 2-0 Jutrzenka Drzewce                     17 października, 15:00
Sorento Zadębie Skierniewice 2-3 Widok Skierniewice 16 października, 15:00
Astra Zduny 5-0 Vagat Domaniewice                            17 października, 15:00
Laktoza Łyszkowice 2-4 Orzeł Nieborów                      16 października, 15:00
Korona Wejsce 5-1 Czarni Bednary                              17 października, 15:00


 

Reklama
 
następny mecz
 
LKS Kwiatkowice - Sorento
28.08 (niedziela)
godz 17:00
Ostatnie spotkania:
 
Sorento - Lechia Tomaszów Maz 0:4 (0:0)
Włókniarz Zgierz - Sorento 0:1 (0:0)
Sorento - Pilica Przedbórz 0:0
TRANSFERY
 
Przybyli:
Robert Hyży- Grembach Łódź
Rafał Różycki - WOY Bukowiec
Stefan Potocki - Concordia Piotrków
Mateusz Paczkowski - Górnik Zabrze
Jarek Foks - Unia Skierniewice
Witold Surlit - Unia Skierniewice
Daniel Karwat - Widok Skierniewice
Strzelcy SORENTO:
 
1 - Jacek Krulik (1)
 
Stronę odwiedziło już 50670 odwiedzający (174531 wejścia)
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=