Wyniki, tabela Klasy okręgowej

TABELA KLASA OKRĘGOWEJ 2009/2010
 
   

  M 

   P  

   B  

1.

ORLĘTA CIELĄDZ

0

0

0-0

2.

WIDOK SKIERNIEWICE 

0

0

0-0

3. JUTRZENKA DRZEWCE

0

0

0-0

4. SORENTO - ZADĘBIE SKIERNIEWICE

0

0

0-0

5. ASTRA ZDUNY

0

0

0-0

6. LAKTOZA ŁYSZKOWICE

0

0

0-0

7. POGOŃ BEŁCHÓW

0

0

0-0

8. ORZEŁ NIEBORÓW

0

0

0-0

9. CZARNI BEDNARY

0

0

0-0

10. MANCHATAN NOWY KAWĘCZYN

0

0

0-0

11. JUVENIA WYSOKIENNICE

0

0

0-0

12. OLIMPIA CHĄŚNO

0

0

0-0

13. KORONA WEJSCE

0

0

0-0

14. MACOVIA MAKÓW

0

0

0-0





Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Vagat Domaniewice 1-1 Jutrzenka Mokra Prawa 17.08, 11:00
Sorento Zadębie Skierniewice 5-0 Start Złaków Borowy 17.08, 15:00
Fenix Boczki 5-0 Sobpol Konopnica 16.08, 17:00
Sierakowianka Sierakowice 4-2 LKS Grabice 17.08, 14:00
GKS Głuchów 0-0 Sokół Regnów 17.08, 11:00
Orlęta Cielądz 5-1 Victoria Chrząszczew 17.08, 14:00
GLKS Wołucza 1-3 Pogoń Godzianów 17.08, 15:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Jutrzenka Mokra Prawa 1-1 Pogoń Godzianów 24.08, 16:00
Victoria Chrząszczew 1-2 GLKS Wołucza 24.08, 11:00
Sokół Regnów 1-0 Orlęta Cielądz 23.08, 17:00
LKS Grabice 0-1 GKS Głuchów 24.08, 15:00
Sobpol Konopnica 4:2
0-3 wo.
Sierakowianka Sierakowice 24.08, 15:00
Start Złaków Borowy 0-1 Fenix Boczki 24.08, 15:00
Vagat Domaniewice 1-2 Sorento Zadębie Skierniewice 24.08, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Sorento Zadębie Skierniewice 4-1 Jutrzenka Mokra Prawa 31.08, 15:00
Fenix Boczki 0-0 Vagat Domaniewice 31.08, 16:00
Sierakowianka Sierakowice 6-1 Start Złaków Borowy 31.08, 14:00
GKS Głuchów 0-2 Sobpol Konopnica 31.08, 11:00
Orlęta Cielądz 5-2 LKS Grabice 31.08, 14:00
GLKS Wołucza 2-2 Sokół Regnów 31.08, 15:00
Pogoń Godzianów 2-4 Victoria Chrząszczew 31.08, 11:30

Kolejka 4 - 6-7 września

Jutrzenka Mokra Prawa 4 -1 Victoria Chrząszczew 7.09, 16:00
Sokół Regnów 4-2 Pogoń Godzianów 6.09, 16:00
LKS Grabice 5-2 GLKS Wołucza 7.09, 15:00
Sobpol Konopnica 3-3 Orlęta Cielądz 7.09, 15:00
Start Złaków Borowy 5-0 GKS Głuchów 7.09, 15:00
Vagat Domaniewice 1-4 Sierakowianka Sierakowice 7.09, 11:00
Sorento Zadębie Skierniewice 5-1 Fenix Boczki 7.09, 15:00

Kolejka 5 - 14 września

Fenix Boczki 2-1 Jutrzenka Mokra Prawa 14.09, 15:00
Sierakowianka Sierakowice 1-5 Sorento Zadębie Skierniewice 14.09, 14:00
GKS Głuchów 2-2 Vagat Domaniewice 14.09, 11:00
Orlęta Cielądz 5-0 Start Złaków Borowy 14.09, 14:00
GLKS Wołucza 2-1 Sobpol Konopnica 14.09, 15:00
Pogoń Godzianów 0-0 LKS Grabice 14.09, 11:30
Victoria Chrząszczew 0-2 Sokół Regnów 14.09, 10:00

Kolejka 6 - 21 września

Jutrzenka Mokra Prawa 3-2 Sokół Regnów 21.09, 15:00
LKS Grabice 2-1 Victoria Chrząszczew 21.09, 15:00
Sobpol Konopnica 2-4 Pogoń Godzianów 21.09, 15:00
Start Złaków Borowy 2-3 GLKS Wołucza 21.09, 15:00
Vagat Domaniewice 1-1 Orlęta Cielądz 21.09, 11:00
Sorento Zadębie Skierniewice 5-0 GKS Głuchów 21.09, 15:00
Fenix Boczki 1-6 Sierakowianka Sierakowice 21.09, 15:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Sierakowianka Sierakowice 2-3 Jutrzenka Mokra Prawa 28.09, 14:00
GKS Głuchów 1-2 Fenix Boczki 28.09, 11:00
Orlęta Cielądz 1-3 Sorento Zadębie Skierniewice 28.09, 14:00
GLKS Wołucza 5-1 Vagat Domaniewice 28.09, 15:00
Pogoń Godzianów 5-2 Start Złaków Borowy 28.09, 11:30
Victoria Chrząszczew 0:3
vo
Sobpol Konopnica 28.09, 11:00
Sokół Regnów 2-1 LKS Grabice 27.09, 15:00

Kolejka 8 - 5 października

Jutrzenka Mokra Prawa 5-1 LKS Grabice 5.10, 15:00
Sobpol Konopnica 0-6 Sokół Regnów 5.10, 15:00
Start Złaków Borowy 1-3 Victoria Chrząszczew 5.10, 15:00
Vagat Domaniewice 1-3 Pogoń Godzianów 5.10, 11:00
Sorento Zadębie Skierniewice 0-3 GLKS Wołucza 5.10, 15:00
Fenix Boczki 1-4 Orlęta Cielądz 5.10, 15:00
Sierakowianka Sierakowice 8-0 GKS Głuchów 5.10, 14:00

Kolejka 9 - 11-12 października

GKS Głuchów 1-0 Jutrzenka Mokra Prawa 12.10, 11:00
Orlęta Cielądz 4-1 Sierakowianka Sierakowice 12.10, 14:00
GLKS Wołucza 6-3 Fenix Boczki 12.10, 15:00
Pogoń Godzianów 1-3 Sorento Zadębie Skierniewice 12.10, 11:30
Victoria Chrząszczew 2-3 Vagat Domaniewice 12.10, 11:00
Sokół Regnów 11-0 Start Złaków Borowy 11.10, 15:00
LKS Grabice 2-0 Sobpol Konopnica 12.10, 15:00

Kolejka 10 - 19 października

Jutrzenka Mokra Prawa 5-2 Sobpol Konopnica 19.10, 15:00
Start Złaków Borowy 2-0 LKS Grabice 19.10, 15:00
Vagat Domaniewice 2-6 Sokół Regnów 19.10, 11:00
Sorento Zadębie Skierniewice 4-0 Victoria Chrząszczew 19.10, 15:00
Fenix Boczki 1-2 Pogoń Godzianów 19.10, 15:00
Sierakowianka Sierakowice 4-1 GLKS Wołucza 19.10, 14:00
GKS Głuchów 0-4 Orlęta Cielądz 19.10, 11:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Orlęta Cielądz 3-2 Jutrzenka Mokra Prawa 26.10, 14:00
GLKS Wołucza 2-1 GKS Głuchów 26.10, 14:00
Pogoń Godzianów 0-3 Sierakowianka Sierakowice 26.10, 11:30
Victoria Chrząszczew 0-2 Fenix Boczki 26.10, 11:00
Sokół Regnów 2-0 Sorento Zadębie Skierniewice 25.10, 14:00
LKS Grabice 3-0 Vagat Domaniewice 26.10, 14:00
Sobpol Konopnica 4-2 Start Złaków Borowy 26.10, 14:00

Kolejka 12 - 2 listopada

Jutrzenka Mokra Prawa 4-0 Start Złaków Borowy 2.11, 14:00
Vagat Domaniewice 3-1 Sobpol Konopnica 2.11, 11:00
Sorento Zadębie Skierniewice 2-1 LKS Grabice 2.11, 14:00
Fenix Boczki 1-3 Sokół Regnów 2.11, 14:00
Sierakowianka Sierakowice 10-0 Victoria Chrząszczew 2.11, 14:00
GKS Głuchów 1-1 Pogoń Godzianów 2.11, 11:00
Orlęta Cielądz 3-1 GLKS Wołucza 2.11, 14:00

Kolejka 13 - 8-9 listopada

GLKS Wołucza 2-2 Jutrzenka Mokra Prawa 9.11, 14:00
Pogoń Godzianów 1-2 Orlęta Cielądz 9.11, 11:30
Victoria Chrząszczew 2-1 GKS Głuchów 9.11, 11:00
Sokół Regnów 4-0 Sierakowianka Sierakowice 8.11, 14:00
LKS Grabice 3-1 Fenix Boczki 9.11, 14:00
Sobpol Konopnica 0-1 Sorento Zadębie Skierniewice 9.11, 14:00
Start Złaków Borowy 2-2 Vagat Domaniewice 9.11, 14:00

Kolejka 14

Jutrzenka Mokra Prawa 3-1 Vagat Domaniewice  
Start Złaków Borowy 0-2 Sorento Zadębie Skierniewice  
Sobpol Konopnica 2-5 Fenix Boczki  
LKS Grabice 3-3 Sierakowianka Sierakowice  
Sokół Regnów 5-0 GKS Głuchów  
Victoria Chrząszczew 2-3 Orlęta Cielądz  
Pogoń Godzianów 3-1 GLKS Wołucza  

Kolejka 15

Pogoń Godzianów 0-4 Jutrzenka Mokra Prawa  
GLKS Wołucza 3-1 Victoria Chrząszczew  
Orlęta Cielądz 2-0 Sokół Regnów  
GKS Głuchów 1-2 LKS Grabice  
Sierakowianka Sierakowice 5-1 Sobpol Konopnica  
Fenix Boczki 0-0 Start Złaków Borowy  
Sorento Zadębie Skierniewice 0-1 Vagat Domaniewice  

Kolejka 16

Jutrzenka Mokra Prawa 2-2 Sorento Zadębie Skierniewice  
Vagat Domaniewice 5-2 Fenix Boczki  
Start Złaków Borowy 2-4 Sierakowianka Sierakowice  
Sobpol Konopnica 2-3 GKS Głuchów  
LKS Grabice 1-2 Orlęta Cielądz  
Sokół Regnów 3-1 GLKS Wołucza  
Victoria Chrząszczew 2-3 Pogoń Godzianów  

Kolejka 17

Victoria Chrząszczew 2-4 Jutrzenka Mokra Prawa  
Pogoń Godzianów 1-2 Sokół Regnów  
GLKS Wołucza 1-2 LKS Grabice  
Orlęta Cielądz 3-0 Sobpol Konopnica  
GKS Głuchów 1-1 Start Złaków Borowy  
Sierakowianka Sierakowice 2-3 Vagat Domaniewice  
Fenix Boczki 2-0 Sorento Zadębie Skierniewice  

Kolejka 18

Jutrzenka Mokra Prawa 2-0 Fenix Boczki  
Sorento Zadębie Skierniewice 3-1 Sierakowianka Sierakowice  
Vagat Domaniewice 4-1 GKS Głuchów  
Start Złaków Borowy 0-3 Orlęta Cielądz  
Sobpol Konopnica 1-1 GLKS Wołucza  
LKS Grabice 3-1 Pogoń Godzianów  
Sokół Regnów 0-4 Victoria Chrząszczew  

Kolejka 19

Sokół Regnów 1-4 Jutrzenka Mokra Prawa  
Victoria Chrząszczew 1-1 LKS Grabice  
Pogoń Godzianów 0-2 Sobpol Konopnica  
GLKS Wołucza 6-1 Start Złaków Borowy  
Orlęta Cielądz 6-2 Vagat Domaniewice  
GKS Głuchów 2-6 Sorento Zadębie Skierniewice  
Sierakowianka Sierakowice 2-3 Fenix Boczki  

Kolejka 20

Jutrzenka Mokra Prawa 3-1 Sierakowianka Sierakowice  
Fenix Boczki 3-0 GKS Głuchów  
Sorento Zadębie Skierniewice 3-0 Orlęta Cielądz  
Vagat Domaniewice 10-0 GLKS Wołucza  
Start Złaków Borowy 1-2 Pogoń Godzianów  
Sobpol Konopnica 2-4 Victoria Chrząszczew  
LKS Grabice 1-1 Sokół Regnów  

Kolejka 21

LKS Grabice 3-4 Jutrzenka Mokra Prawa  
Sokół Regnów 6-2 Sobpol Konopnica  
Victoria Chrząszczew 0-2 Start Złaków Borowy  
Pogoń Godzianów 0-3 Vagat Domaniewice  
GLKS Wołucza 3-3 Sorento Zadębie Skierniewice  
Orlęta Cielądz 7-2 Fenix Boczki  
GKS Głuchów 1-2 Sierakowianka Sierakowice  

Kolejka 22

Jutrzenka Mokra Prawa 3-0 GKS Głuchów  
Sierakowianka Sierakowice 0-1 Orlęta Cielądz  
Fenix Boczki 2-4 GLKS Wołucza  
Sorento Zadębie Skierniewice - Pogoń Godzianów  
Vagat Domaniewice 3-4 Victoria Chrząszczew  
Start Złaków Borowy 2-6 Sokół Regnów  
Sobpol Konopnica 1-1 LKS Grabice  

Kolejka 23

Sobpol Konopnica 1-6 Jutrzenka Mokra Prawa  
LKS Grabice 4-1 Start Złaków Borowy  
Sokół Regnów 2-5 Vagat Domaniewice  
Victoria Chrząszczew 3-3 Sorento Zadębie Skierniewice  
Pogoń Godzianów 3-1 Fenix Boczki  
GLKS Wołucza 3-2 Sierakowianka Sierakowice  
Orlęta Cielądz 7-0 GKS Głuchów  

Kolejka 24

Jutrzenka Mokra Prawa 1-3 Orlęta Cielądz  
GKS Głuchów 0-2 GLKS Wołucza  
Sierakowianka Sierakowice 6-2 Pogoń Godzianów  
Fenix Boczki 1-2 Victoria Chrząszczew  
Sorento Zadębie Skierniewice 2-3 Sokół Regnów  
Vagat Domaniewice 3-2 LKS Grabice  
Start Złaków Borowy 4-1 Sobpol Konopnica  

Kolejka 25

Start Złaków Borowy - Jutrzenka Mokra Prawa  
Sobpol Konopnica - Vagat Domaniewice  
LKS Grabice - Sorento Zadębie Skierniewice  
Sokół Regnów - Fenix Boczki  
Victoria Chrząszczew - Sierakowianka Sierakowice  
Pogoń Godzianów - GKS Głuchów  
GLKS Wołucza - Orlęta Cielądz  

Kolejka 26

Jutrzenka Mokra Prawa - GLKS Wołucza  
Orlęta Cielądz - Pogoń Godzianów  
GKS Głuchów - Victoria Chrząszczew  
Sierakowianka Sierakowice - Sokół Regnów  
Fenix Boczki - LKS Grabice  
Sorento Zadębie Skierniewice - Sobpol Konopnica  
Vagat Domaniewice - Start Złaków Borowy

Reklama
 
następny mecz
 
LKS Kwiatkowice - Sorento
28.08 (niedziela)
godz 17:00
Ostatnie spotkania:
 
Sorento - Lechia Tomaszów Maz 0:4 (0:0)
Włókniarz Zgierz - Sorento 0:1 (0:0)
Sorento - Pilica Przedbórz 0:0
TRANSFERY
 
Przybyli:
Robert Hyży- Grembach Łódź
Rafał Różycki - WOY Bukowiec
Stefan Potocki - Concordia Piotrków
Mateusz Paczkowski - Górnik Zabrze
Jarek Foks - Unia Skierniewice
Witold Surlit - Unia Skierniewice
Daniel Karwat - Widok Skierniewice
Strzelcy SORENTO:
 
1 - Jacek Krulik (1)
 
Stronę odwiedziło już 50868 odwiedzający (174975 wejścia)
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=