ARCHIWUM Wyniki, tabela klasa B grupa II

TABELA KLASA B, grupa II

  Nazwa

mecze

punkty

bramki

1

Sorento Zadębie Skierniewice

18

51

101-21

2 Olimpa Jeżów

18

47

73-26

3 Olympic Slupia

18

40

82-19

4 Miedniewiczanka Miedniewice

18

29

60-57

5 GLKS RZD Żelazna

18

25

43-61

6 Wulkan Wólka Lesiewska

18

19

45-59

7 Iskra Babsk

18

18

46-62

8 ALL Stars Boguszyce

18

11

29-78

9 Lesiew WÓLKA Lesiewska

18

10

24-61

10 GLKS Sadkowice II

18

10

17-83

    1 miejsce awans do klasy A
    2 miejsce baraż o awans z 2 drużyną innej grupy

Kolejka 20 - 1 czerwca

GLKS II Sadkowice 0-7 Olympic Słupia  
Iskra Babsk 6-2 All Stars Boguszyce  
Lesiew Wólka Lesiewska 0-3
vo
Olimpia Jeżów  
GLKS RZD Żelazna 3-0 Wulkan Wólka Lesiewska  
Miedniewiczanka Miedniewice 2-4 Sorento Zadębie Skierniewice  


Kolejka 19 - 25 maja 

GLKS RZD Żelazna 4-9 Miedniewiczanka Miedniewice  
All Stars Boguszyce 1-1 Wulkan Wólka Lesiewska  
GLKS II Sadkowice 3-0 Lesiew Wólka Lesiewska  
Iskra Babsk 0-3
vo
Olimpia Jeżów  
Sorento Zadębie Skierniewice 5-2 Olympic Słupia  


 Kolejka 18 - 18 maja

Sorento Zadębie Skierniewice 3-0
vo
Lesiew Wólka Lesiewska  
Olympic Słupia 4-0 GLKS RZD Żelazna  
All Stars Boguszyce 1-6 Olimpia Jeżów  
Miedniewiczanka Miedniewice 3-3 Wulkan Wólka Lesiewska  
Iskra Babsk 5-2 GLKS II Sadkowice  



Kolejka 17 - 11 maja

Olimpia Jeżów 7 -0 Wulkan Wólka Lesiewska  
Iskra Babsk 1-4 Sorento Zadębie Skierniewice  
Lesiew Wólka Lesiewska 0-3
vo
GLKS RZD Żelazna  
Olympic Słupia 8-1 Miedniewiczanka Miedniewice  
GLKS II Sadkowice 0-1 All Stars Boguszyce  

Kolejka 16 - 4 maja

Sorento Zadębie Skierniewice 6-3 All Stars Boguszyce  
Lesiew Wólka Lesiewska 0-3
 vo
Miedniewiczanka Miedniewice  
GLKS II Sadkowice 1-7 Olimpia Jeżów  
Wulkan Wólka Lesiewska 0-4 Olympic Słupia  
Iskra Babsk 0-2 GLKS RZD Żelazna  

Kolejka 15 - 27 kwietnia

Miedniewiczanka Miedniewice 5-2 Iskra Babsk  
Wulkan Wólka Lesiewska 1-2 GLKS II Sadkowice  
Olimpia Jeżów 2-1 Sorento Zadębie Skierniewice  
All Stars Boguszyce 2-2 GLKS RZD Żelazna  
Olympic Słupia 3-0
vo
Lesiew Wólka Lesiewska  


Kolejka 14 - 20 kwietnia

Olympic Słupia 6-0 Iskra Babsk  
Sorento Zadębie Skierniewice 16-1 GLKS II Sadkowice  
Olimpia Jeżów 5-2 GLKS RZD Żelazna  
All Stars Boguszyce 2-0 Miedniewiczanka Miedniewice  
Wulkan Wólka Lesiewska 6-3 Lesiew Wólka Lesiewska  

Kolejka 13 - 13 kwietnia

Wulkan Wólka Lesiewska 3-4 Sorento Zadębie Skierniewice  
Lesiew Wólka Lesiewska 1-8 Iskra Babsk  
Olympic Słupia 5-0 All Stars Boguszyce  
GLKS RZD Żelazna 2-1 GLKS II Sadkowice  
Olimpia Jeżów 4-3 Miedniewiczanka Miedniewice  

 Kolejka 12 - 6 kwietnia

Iskra Babsk 4-1 Wulkan Wólka Lesiewska  
Lesiew Wólka Lesiewska 1-2 All Stars Boguszyce  
Olympic Słupia 2-2 Olimpia Jeżów  
Miedniewiczanka Miedniewice 6-0 GLKS II Sadkowice  
GLKS RZD Żelazna 1-11 Sorento Zadębie Skierniewice

 

Kolejka 11 - 4 listopada

Pauza: All Stars Boguszyce, GLKS II Sadkowice.
 
GLKS RZD Żelazna 5-2 Iskra Babsk  
Miedniewiczanka Miedniewice 2-3 Olimpia Jeżów  
Olympic Słupia 1-2 Sorento Zadębie Skierniewice  
Lesiew Wólka Lesiewska 2-2 Wulkan Wólka Lesiewska  

Kolejka 10 - 28 października

Pauza: Wulkan Wólka Lesiewska, Olimpia Jeżów.
 
Iskra Babsk 5-4 Lesiew Wólka Lesiewska  
All Stars Boguszyce 0-5 Olympic Słupia  
Sorento Zadębie Skierniewice 8-0 Miedniewiczanka Miedniewice  
GLKS II Sadkowice 0-3 GLKS RZD Żelazna  
(vo)
Na boisku 9-1

Kolejka 9 - 21 października

Pauza: Lesiew Wólka Lesiewska, Sorento Zadębie.
 
GLKS II Sadkowice 3-0 Iskra Babsk  
GLKS RZD Żelazna 0-4 Olimpia Jeżów  
Miedniewiczanka Miedniewice 6-2 All Stars Boguszyce  
Olympic Słupia 3-0 Wulkan Wólka Lesiewska  
(vo)
Na boisku 1-2.

 

Kolejka 8 - 14 października

Pauza: Iskra Babsk, All Stars Boguszyce.
 
Lesiew Wólka Lesiewska 0-4 Olympic Słupia  
Wulkan Wólka Lesiewska 4-5 Miedniewiczanka Miedniewice  
Sorento Zadębie Skierniewice 4-1 GLKS RZD Żelazna  
Olimpia Jeżów 3-0 GLKS II Sadkowice  
(vo)

Kolejka 7 - 7 października

Pauza: Olympic Słupia, Wulkan Wólka Lesiewska.
 
Olimpia Jeżów 9-1 Iskra Babsk  
GLKS II Sadkowice 0-5 Sorento Zadębie Skierniewice  
GLKS RZD Żelazna 7-1 All Stars Boguszyce  
Miedniewiczanka Miedniewice 5-2 Lesiew Wólka Lesiewska  

 

Kolejka 6 - 30 września

Pauza: Miedniewiczanka, Lesiew Wólka Lesiewska.
 
Iskra Babsk 3-4 Olympic Słupia  
Wulkan Wólka Lesiewska 4-0 GLKS RZD Żelazna  
All Stars Boguszyce 3-0 GLKS II Sadkowice  
(vo)
Sorento Zadębie Skierniewice 5-0 Olimpia Jeżów  

Kolejka 5 - 23 września

Sorento Zadębie Skierniewice 4-1 Iskra Babsk  
Olimpia Jeżów 6-1 All Stars Boguszyce  
GLKS II Sadkowice 2-3 Wulkan Wólka Lesiewska  
GLKS RZD Żelazna 3-4 Lesiew Wólka Lesiewska  
Miedniewiczanka Miedniewice 2-4 Olympic Słupia  

Kolejka 4 - 16 września

Pauza: Olympic Słupia, GLKS RZD Żelazna.
 
Iskra Babsk 1-2 Miedniewiczanka Miedniewice  
Lesiew Wólka Lesiewska 4-1 GLKS II Sadkowice  
Wulkan Wólka Lesiewska 4-4 Olimpia Jeżów  
All Stars Boguszyce 1-9 Sorento Zadębie Skierniewice  

Kolejka 3 - 9 września

Pauza: Miedniewiczanka Miedniewice, GLKS II Sadkowice.
 
All Stars Boguszyce 1-5 Iskra Babsk  
Sorento Zadębie Skierniewice 5-2 Wulkan Wólka Lesiewska  
Olimpia Jeżów 1-0 Lesiew Wólka Lesiewska  
GLKS RZD Żelazna 0-8 Olympic Słupia

 Kolejka 2 - 2 września

Pauza: Iskra Babsk, Olimpia Jeżów.
 
Miedniewiczanka Miedniewice 2-5 GLKS RZD Żelazna  
Olympic Słupia 16-0 GLKS II Sadkowice  
Lesiew Wólka Lesiewska 0-5 Sorento Zadębie Skierniewice  
Wulkan Wólka Lesiewska 7-5 All Stars Boguszyce

 Kolejka 1 - 26 sierpnia

Pauza: GLKS RZD Żelazna, Sorento Zadębie.
 
Wulkan Wólka Lesiewska 4-2 Iskra Babsk  
All Stars Boguszyce 1-3 Lesiew Wólka Lesiewska  
Olimpia Jeżów 4-3 Olympic Słupia  
GLKS II Sadkowice 1-1 Miedniewiczanka Miedniewice  

Reklama
 
następny mecz
 
LKS Kwiatkowice - Sorento
28.08 (niedziela)
godz 17:00
Ostatnie spotkania:
 
Sorento - Lechia Tomaszów Maz 0:4 (0:0)
Włókniarz Zgierz - Sorento 0:1 (0:0)
Sorento - Pilica Przedbórz 0:0
TRANSFERY
 
Przybyli:
Robert Hyży- Grembach Łódź
Rafał Różycki - WOY Bukowiec
Stefan Potocki - Concordia Piotrków
Mateusz Paczkowski - Górnik Zabrze
Jarek Foks - Unia Skierniewice
Witold Surlit - Unia Skierniewice
Daniel Karwat - Widok Skierniewice
Strzelcy SORENTO:
 
1 - Jacek Krulik (1)
 
Stronę odwiedziło już 50670 odwiedzający (174533 wejścia)
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=